Reference

“ Dobrý večer, Jano. Máme se opravdu fajnově. Pepíček má 8,2kg a skoro 70cm. Nikdo nám už téměř nevěří, že je nedonošený. Příští týden dokončíme 8.měsíc a začínáme teprve s příkrmem. Doposud byl tedy plně kojený. Velké díky i Vám. Děkuji za Vaši podporu, která pro mě byla v tom rychlém startu moc důležitá.”

JITKA, Praha, 2017

“Laktační poradkyně Jana byla skvělá. Za pár hodin po zavolání už byla u nás doma a radila nám, jak na to. Pár dní po porodu v tom frmolu byla vyloženou oporou, klidná, ochotná pomoci, chápavá ke stavu novopečené maminky, přesně to, co jsme v tu chvíli nutně potřebovali. Byla stále při ruce na telefonu a za den po jejím "zásahu" se vše rozběhlo a nastavilo, jak má. Moc děkujeme, už dlouho jsme zaběhlý kojící tandem ;) ”

ANNA, Řevnice, 2018

" Moc děkuji za seminář. Bylo to moc prima, přátelské a pohodové.Jsem ráda, že jsem Vás poznala, a těším se na viděnou na některém z dalších seminářů."

 LENKA, Praha, 2018

"Milá Jano, chci Vám už dlouho aspoň touto cestou poděkovat. Grétce jsou čtyři měsíce a stihla jsem za tu dobu už překvapivě mockrát rekapitulovat vše, co máme za sebou a zas a znova si uvědomit, jak moc jste nám pomohla v ten nejkřehčí a pro mě nejbolavější čas. Grétka je zdravá, krásná a dnes už (co do porodní váhy) dvojnásobná holčička, ale ty první dny byly opravdu divoké. a já si Vás všude nemůžu vynachválit a říkala jsem si, že by bylo na místě to dát vědět i Vám přímo. protože to, co děláte je nesmírně důležité, nesamozřejmé a cenné! pamatuju si, jak se mi už po prvním telefonátu s Vámi ulevilo, jak ke mně konečně zavál pocit svobodné volby, na který člověk za těch pár dní v nemocnici úplně zapomněl. a čím víc příběhů poslouchám, tím víc cítím, jak vás potřebujeme * srdečně děkuji za vše, za podporu, za znovudodané sebevědomí, za trpělivost se všetečnými dotazy. moc si toho važím. děkuju. a přeju Vám vše dobré a krásné léto! "

Denisa, Praha, 2019

"Paní masérka Janička je velice milá a sympatická, masáž byla příjemná a profesionálně odvedená, nezažila jsem lepší! Služby paní Janičky doporučuji a moc ráda znovu využiji."

Jaroslava, 2019

"Velmi milá a profesionální masérka, prostředí čisté,masáž příjemná, uvolňující, návštěva nebyla poslední..."

Věra

Touto cestou by som Mamile rada poďakovala za jej činnost a obrovskú podporu, ktorú poskytuje všetkým ženám (nielen) v období materstva a v neľahkých situáciách, ktoré sú občas s dojčením spojené. Túto vďaku by som rada vyjadrila i prostredníctvom svojej osobnej skúsenosti, kedy mi laktačná poradkyňa Jana Němečková (Praha) doslova zachránila dojčenie pri množstve komplikácií (nesprávne prisatie miminka, bolestivé ragády, bolestivé naliatie prsníkov spojené s horúčkami a následne znížená tvorba mlieka, ktoré viedli k pediatričkou indikovanému pridávaniu umelého mlieka - našťastie iba dočasnému a krátkodobému). Opakované konzultácie a návštevy laktačnej poradkyne, články na webe Mamily a príspevky na facebookovej stránke Mamily mi veľmi pomohli v ujasnení si mnohých otázok a pomohli mi k rýchlemu dosiahnutiu plného dojčenia syna. Všetky tieto neľahké skúsenosti ma priviedli k záujmu o absolvovanie kurzu poradenstva o dojčení, ktorý by som iste využila po návrate do pracovného procesu v profesii klinickej psychologičky, rada by som sa v budúcnosti venovala psychologickému poradenstvu i ženám v záťažových situáciách v spojitosti s dojčením."

Livia, 2019, Praha