top of page
IMG-2121.jpg

Semináře

Zajímá vás, jak se efektivně připravit na období po příchodu miminka? Přemýšlíte, jak správně pečovat o své novorozeně a hledáte spolehlivý zdroj informací, který by vás provedl touto novou životní etapou?

 

Srdečně vás zvu na mé semináře zaměřené na mateřství. Investice času do účasti na semináři se vám vrátí v podobě důvěryhodných a prověřených informací, díky kterým se budete v prvních týdnech s vaším miminkem cítit mnohem sebejistěji.

 

Osvojíte si praktické dovednosti v péči o vaše dítě i o sebe po porodu, a to vše v přátelské a podpůrné atmosféře.

 

Semináře pořádám ve své poradně v malých skupinkách žen (4-6 osob), což mi umožňuje věnovat se každé z vás individuálně a s plným porozuměním pro vaše specifické potřeby.

 

Těším se na setkání s vámi a na společné sdílení zkušeností a znalostí, které vám pomohou vstoupit do rodičovské role s klidem a radostí.

akce

Povídání o Mateřství

Seminář pro nastávající maminky.

Očekáváte příchod nového člena rodiny a pečlivě se chystáte na jeho přivítání. Přemýšlíte, co všechno přinese život s novorozencem? 

 

Pozvánka pro vás:

Přijďte probrat vše, co může následovat po porodu. Budeme se věnovat tomu, jak se můžete efektivně připravit a jak čelit neočekávaným situacím. Probereme společně témata, která mohou zaměstnat mysl mnoha rodičů.

 

Spánek, pláč, kojení či krmení, pravidelnost vyprazdňování, koupání, přebalování, oblékání – vše od hlavičky až k patě vašeho miminka.

 

Zjistíte, proč je tak důležité věnovat pozornost šestinedělí a péči o sebe po porodu, aby vaše fyzické i psychické zotavení proběhlo co nejlepším způsobem. Porod je teprve počátek velkého rodičovského dobrodružství. Nedovolte, aby bylo vaše poporodní období ponecháno náhodě, a připravte se na ně s námi už teď.

 

Pamatujte, že cesta rodičovstvím nekončí porodem – je důležité pohlížet daleko za jeho hranice. Cílem našeho setkání je poskytnout vám potřebný klid a jistotu pro první společné kroky s vaším dítětem.

Těším se na vás v atmosféře plné porozumění a podpory.

 

Registrace na událost.

VYBERTE TERMÍN

Cena: 490,-

2.png

Děkuji za registraci na seminář. Brzy na viděnou!

bottom of page