top of page

Nabídka  Masáží

Mnou poskytované  masáže se vždy snažím přizpůsobit aktuálním přáním a potřebám klienta. Kombinuji různé přístupy a techniky, tak aby byl užitek i prožitek pro vás co nejlepší. 

Masíruji ráda, ženy, muže i děti. 

Před každou masáží věnujeme chvilku zklidnění, naladění se na relaxaci, prohřátí. Po každé masáži je opět čas na relaxaci. Ke každé masáži tedy připočtěte cca 20mimut. 

Ceny masáží

45 minut ............................... 700,-

60 minut .............................. 900,-

90 minut ............................. 1500,-

Tělová svíce ........................... 50,-

Bylinná koule ..................... 200,-

1 cm tape pásky ...................... 1,-

Doplňky k masážím

Baňkování

Použití baněk je skvělým doplňkem klasických masáží. Podtlakem působí na hlubší struktury a vrstvy v těle. Využívají se různými způsoby. Já jimi nejčastěji doplňuji masáže dle potřeby. 

Tejpování

Fyzioterapeutická metoda která pomáhá s procesem hojení svalů, šlach a kloubů.  Díky zvrásnění a nadzvednutí kůže pomáhá uvolnit receptory bolesti, cévy a průtok lymfy. Zlepšuje také zásobení minerály a celkově pomáhá k rychlejšímu zotavení. Pomáhá tak zmírňovat obtíže pohybového aparátu a podporuje jeho regeneraci. 

Mám zkušenosti s tejpováním těhotných, žen po porodu i dětí.

Bylinné koule 

Tyto úžasné voňavé a hřejivé koule společně s teplým olejem povyšují masáž na velmi luxusní zážitek.

Tělové svíce

Další úžasný způsob doplnění masáží. Pomocí lokálního působení tepla lze podpořit odstranění bolesti, funkce orgánů a podobně. Využívají se přímo na určitá místa, kde se projevuje nějaký problém, nebo na reflexní body, které mohou ovlivnit orgány či fyziologické děje v těle. 

+420 774 358 561

Klasické regenerační  masáže

Klasická masáž vycházející ze švédského stylu, je nejčastější formou masáže pro relaxaci, regeneraci a pomoc při bolestech pohybového aparátu. Klasika, která nikdy nezevšední a neztratí své místo v péči o tělo. 

45-90 minut

Těhotenské a potermínové masáže

Těhotné ženy jsou často opomíjené či předem vyloučené z provádění masáží. A právě ony potřebují laskavý dotek, který jim uleví od obtíží spojených s probíhajícím  tělesnými změnami. Masáž pomáhá zmírnit napětí, bolesti, navodit pocit uvolnění. Pomáhá s otoky. 

U těhotenské masáže je třeba dbát opatrnosti, ale není potřeba jí za strachu zakazovat.  Tato forma masáže je velmi jemná a bezpečná. Respektuje potřeby a pocity ženy. 

90 minut

Potermínová "vyvolávací" masáž

Po 40.tt těhotenství je možné provádět hloubkovou masáž, stimulovat dráhy a body na těle, které mohou pomoci s uvolněním a přípravou těla na porod, nebo jej spustit. 

Ženské masáže

V mnoha kulturách je stále masáž běžná součást péče o ženské zdraví. U nás se masáže ze života ženy vytratily a stalo se z nich něco výjimečného, za odměnu, občas... 

Ženy potřebují hýčkat, během celého svého života. Ženské masáže podporují zdraví, obnovu,  plodnost, regeneraci po porodu, průběh menopauzy. 

45-90 minut

Breussova masáž

Jemná masáž páteře, která pomáhá uvolnit napětí svalů v oblasti páteře. Jedná se o příjemnou regenerační masáž. K masáži používám třezalkový olej, který pomáhá s regenerací a výživou meziobratlových plotének. 

60 minut

Online objednání.
masáže
online rezrvace
bottom of page