Pro většiny mnou nabízených masáží platí jednotná cena odvíjející se od délky trvání. Pokud tomu tak není, je to vždy napsané přímo u druhu masáže/procedury. 

Ceník: 

30 minut / 350,-

45 minut / 450,-

60 minut / 650,-

90 minut / 900,-

120 minut / 1500,- 

OBJEDNEJTE SE TELEFONICKY NA ČÍSLE : 774 358 561

Velice mě těší váš zájem, zde si můžete vybrat některou z mých služeb: 

 
 
Remedial-Massage.jpg

Klasická masáž

Klasická masáž vycházející ze švédského stylu, je nejčastější a nejefektivnější formou masáže pro relaxaci, regeneraci a pomoc při bolestech pohybového systému. Klasika, která nikdy nezevšední a neztratí své místo v péči o tělo. 

Cupping-therapy.jpg

Baňky

Působení baněk neboli baňkování je vhodné při regeneračních masážích, ke zmírnění bolesti svalů, k odstranění bolestivých blokád a uvolnění ztuhlých kloubů, ale také například při bolestech břicha a trávicích potížích nebo při kašli a nachlazení.

dorn1.jpg

Breussova masáž

Je jemná masáž páteře, která pomáhá uvolnit tenzi a napětí svalů v oblasti páteře. Jedná se o příjemnou energetickou a relaxační masáž. 

K masáži se používá třezalkový olej, který pomáhá s regenerací a výživou meziobratlových plotének. 

Je velmi vhodné ji kombinovat s Dornovou metodou. 

pregnancy_massage-600x390.jpg

Těhotenská masáž

Těhotné ženy jsou často opomíjené či předem vyloučené z provádění masáží. A právě ony potřebují, laskavý dotek, který jim uleví od obtíží s pojených s tělesnými změnami. Pomůže jim s odstraněním bolesti, napětí a navodí pocit uvolnění. V mnoha kulturách je o těhotné ženy pečováno právě masážemi a tato péče se jim poskytuje i během porodu, po něm a dále v šestinedělí.

 

Těhotenská masáž je velmi jemná, bezpečná, laskavá forma masáže, která plně respektuje potřeby a pocity ženy. 

SpiderTechTapingCourses_header.jpg

Tejpování

Podpora účinku másáže, řešení obtíží pohybového aparátu, bolesti. 

1 cm tejpu / 3 kč

Tejpování 15 minut / 150,- 

spa-2422421_1920.jpg

Masáž bylinnými měšci

Masáž bylinnými měšci snoubí umění masáže, působení tepla, rostlinného oleje a bylin. Jedná se o nezapomenutelný zážitek, během kterého hýčkáte své tělo i smysly. 

Bylinné měšce využívám také v péči o šestinedělky a jejich bříška.

75 minut masáže / 890,-

RElax.jpg

Dornova metoda

Tato jednoduchá a  šetrná metoda se stává stále oblíbenější a vyhledávanější. Jemnou formou pomáhá s uvolněním blokád v problematických partiích a odstraněním bolesti. Srovnává délku končetin a tím napravuje celkovou statiku těla. 

Za otce této metody se považuje Dieter Dorn z německého Lautrech Allgau ,který pomohl tuto metodu do praxe.  V jeho 35 letech mu od bolestí páteře po úrazu pomohl místní sedlák.  Dietera tato jeho schopnost fascinovala a toužil se jí naučit. Bohužel sedlák za nedlouho zemřel a Dieter byl odkázán jen na svou intuici, která mu pomohla tuto metodu rozvinout. 

 
maserna 1.JPG
nutt vanila.JPG